RSS

Aktualności

 

Pokaż aktualności z roku:
04 202129

DZIEŃ ZIEMI na sportowo:-)

Każdego roku 22 kwietnia, na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. W tym ważnym dniu również nasze przedszkolaki pamiętały o naszej planecie i konieczności ochrony otaczającej nas przyrody. Niestety … pogoda spłatała nam psikusa i odchody Dnia Ziemi zostały przeniesione na inny termin.
Dziś 29 kwietnia w ogrodzie przedszkolnym zebrały się poszczególne grupy i na sportowo świętowały tak ważny dzień. Na boisku odbyły się zabawy i zawody, podczas których dzieci przypomniały sobie najważniejsze zasady recyklingu i ekologii. Dowiedziały się wiele na temat niebezpieczeństw grożących środowisku ze strony człowieka oraz sposobach ratowania naszej planety. Na zakończenie Pani dyrektor – Dorota Jagiełło wręczyła pamiątkowe dyplomy dla grup i medal dla każdego przedszkolaka.
 
04 202122

DZIEŃ ZIEMI

 

04 202119

Ogólnopolski konkurs plastyczny na kartkę wiosenno-świąteczną „Poranek wielkanocny

Konkurs dla dzieci i młodzieży został rozstrzygnięty!
W konkursie oceniono 102 prace z 9 placówek oświatowych, które zostały nadesłane do Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAY w Krakowie. Nasze przedszkolaki również wzięły w nim udział.
Oceny prac dokonała komisja, biorąc pod uwagę samodzielność wykonanej pracy, wykorzystanie gotowych elementów, pomysł, estetykę pracy i przyznała nagrody rzeczowe i dyplomy najlepszym.
W kategorii „Przedszkola”, Dzieci z naszej placówki zajęły następujące miejsca:
I miejsce - Eliza Sz. (6-latki) - Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach,
II miejsce – Nadia G. (6-latki) - Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach,
Wyróżnienie – Dawid R. (5-latki) - Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach,
Wyróżnienie – Zosia B. (5-latki) - Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach.
Pozostałe Dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym, również otrzymały dyplomy pamiątkowe- Podziękowania, za trud włożony w wykonanie prac na konkurs oraz drobne upominki przygotowane przez wychowawczynie.
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI!
 
04 202119

KONKURS PLASTYCZNY „Zwierzęta w utworach Doroty Gellner”

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 13 im. Doroty Gellner w Siedlcach pt. "Zwierzęta w utworach Doroty Gellner".
Celem konkursu było poznawanie i propagowanie twórczości Doroty Gellner, rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz rozwijanie zdolności manualnych.
Wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy pamiątkowe za udział w konkursie.
04 202108

WAŻNE- INFORMACJA DLA RODZICÓW KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do jednostki w terminie od 09.04. 2021r. do 16.04.2021r.do godz. 15.00. Brak potwierdzenia woli we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Dorota Jagiełło
dyrektor MP6 w Siedlcach

Z życia przedszkola

Zobacz wszytskie galerie »