RSS

KONKURS PLASTYCZNY - „Bożonarodzeniowa SZOPKA 2020” .

Konkurs zorganizowany prze z Miejski Ośrodek Kultury (MOK) został rozstrzygnięty! :) Tematem konkursu była „Bożonarodzeniowa Szopka”, którą należało wykonać dowolną techniką plastyczną. Szopka miała nawiązywać do tradycji świątecznych i mogła zawierać akcenty ludowe oraz regionalne. W konkursie oceniono 71 prac z 15 placówek oświatowych oraz 13 prac zgłoszonych indywidualnie. Oceny prac dokonała Komisja w 3-osobowym składzie, biorąc pod uwagę walory artystyczne i estetyczne pracy, staranność i trwałość wykonania oraz oryginalność i ciekawą interpretację tematyki. Komisja przyznała trzy miejsca numerowane oraz wyróżnienia w różnych kategoriach wiekowych. Dzieci z naszego przedszkola z grupy 5-latków- ŻABKI, również wzięły udział w konkursie i zakwalifikowały się do najmłodszej grupy uczestników, w kategorii PRZEDSZKOLA i KLASY „0”. Na konkurs wpłynęło 9 prac plastycznych z naszej placówki, które zostały wyróżnione i nagrodzone przez Organizatora. Nagrodzeni Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe. Oto Laureaci z naszego Przedszkola:
* Marcel B. - III miejsce - Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach,
* Alicja K.  - Wyróżnienie -Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach,
Pozostałe Dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym - Alek B., Weronika S., Magda P., Olek Sz., Dawid R., Liliana P., Maciek D., również otrzymały dyplomy pamiątkowe- Podziękowania za trud włożony w wykonanie prac na konkurs oraz drobne, słodkie upominki przygotowane przez wychowawczynie.
Nagrodzone oraz wyróżnione przez Organizatora prace konkursowe zaprezentowane są na wystawie pokonkursowej, którą można odwiedzić na stronie MOK www.mok.siedlce.pl.
Nagrodzone prace będą wystawiane od 14 grudnia 2020 r. do 1 lutego 2021 r. w Małej Galerii Sztuki MOK – Sala „Podlasie” (ul. Sienkiewicza 63).
Wystawę będzie można oglądać w sposób tradycyjny po zniesieniu zakazu organizowania wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności. W przypadku braku takiej możliwości będzie ona udostępniona on-line na w/w stronie MOK.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI!
« inne aktualności

Z życia przedszkola

Zobacz wszytskie galerie »